1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gaming Servers

Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Pjeter
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  7,526
 2. yy12
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  6,911
 3. auron shaqiri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,849
 4. visardrenica
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,759
 5. visardrenica
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,578
 6. Pjeter
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,240
 7. Baba Al Ktu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,191
 8. Naa2i
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,380
 9. G4SHI
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,751
 10. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,857
 11. Erooniti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,058
 12. Erooniti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,576
 13. arditkrasniqi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,799
 14. albion65
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,787
 15. Erooniti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,910
 16. arditkrasniqi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,854
 17. JaVEr
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,866
 18. JaVEr
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,838
 19. patriotishqiptar
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,799
 20. arditkrasniqi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,775

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...