1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Faqet Shqiptare

Ndani komentet, kritikat apo sygjerimet tuaja për ueb faqe shqiptare duke paraqitur këtu ueb faqen tuaj apo të dikujt tjetër.

 1. Bashkëpunime dhe Partneritete

  Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.
  Temat:
  12
  Postimet:
  47
  Tema e fundit: Bashkepunoni me Rrjetin Albnetwork !! DardanDaci, 10 Shtator 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. DOTS
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  660
 2. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  440
 3. WxP
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,494
 4. DardanDaci
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  5,278
 5. Mefo
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,046
 6. Pssyccho
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,546
 7. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,364
 8. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,924
 9. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,841
 10. DardanDaci
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  912
 11. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,979
 12. Mr darki
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,235
 13. argjent_
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,097
 14. Prishtina1974
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  6,183
 15. ismajl11
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,559
 16. Berat Ossi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,167
 17. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,526
 18. shpetim123
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  10,240
 19. Rimi Allmuça
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  6,156
 20. Universal
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  5,922

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...