1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Faqet Shqiptare

Ndani komentet, kritikat apo sygjerimet tuaja për ueb faqe shqiptare duke paraqitur këtu ueb faqen tuaj apo të dikujt tjetër.

 1. Bashkëpunime dhe Partneritete

  Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.
  Temat:
  11
  Postimet:
  44
  Tema e fundit: Te krijoj nje aplikacion Online Test armend zeqiri, 22 Prill 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  4,928
 2. olttufa
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  770
 3. nokus
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,952
 4. sjamketu
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,413
 5. valdrinnn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  473
 6. Mejdi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  764
 7. illyrian
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  489
 8. Gevio
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  556
 9. DOTS
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  610
 10. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  402
 11. WxP
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,385
 12. DardanDaci
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  5,192
 13. Mefo
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  3,912
 14. Pssyccho
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,515
 15. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,329
 16. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,886
 17. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,796
 18. DardanDaci
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  856
 19. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,945
 20. Mr darki
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,201

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...