1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Faqet Shqiptare

Ndani komentet, kritikat apo sygjerimet tuaja për ueb faqe shqiptare duke paraqitur këtu ueb faqen tuaj apo të dikujt tjetër.

 1. Bashkëpunime dhe Partneritete

  Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.
  Temat:
  11
  Postimet:
  44
  Tema e fundit: Te krijoj nje aplikacion Online Test armend zeqiri, 22 Prill 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  498
 2. Elion1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  343
 3. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  385
 4. rubinelezi9
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  501
 5. Bisha
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  690
 6. adriatikxhelo8
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  3,765
 7. Mevlan Sopa
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  456
 8. ifundit
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  913
 9. Mevlan Sopa
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  754
 10. Mevlan Sopa
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  3,831
 11. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  482
 12. DardanDaci
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,037
 13. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  723
 14. Gevio
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  761
 15. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  685
 16. yeahyeahs
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,807
 17. Donny
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  399
 18. DOTS
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  774
 19. DardanDaci
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  4,445
 20. Jetttmiri
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  762

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...