1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Faqet Shqiptare

Ndani komentet, kritikat apo sygjerimet tuaja për ueb faqe shqiptare duke paraqitur këtu ueb faqen tuaj apo të dikujt tjetër.

 1. Bashkëpunime dhe Partneritete

  Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.
  Temat:
  11
  Postimet:
  44
  Tema e fundit: Te krijoj nje aplikacion Online Test armend zeqiri, 22 Prill 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. liridonaliu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  540
 2. anonymous1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  390
 3. ITSLABINOTHASANI
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  462
 4. VisarLimani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  498
 5. Rimias
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  907
 6. algert
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,505
 7. ose.al
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  1,438
 8. Gentrit Hasani
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  516
 9. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  464
 10. Berat Ossi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  563
 11. HardWorker
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  863
 12. Albert Krasniqi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  611
 13. Altin Kiqina
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  892
 14. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  566
 15. DardanDaci
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,340
 16. DardanDaci
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  541
 17. Mevlan Sopa
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  413
 18. DardanDaci
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  499
 19. EliMiNiMi
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  2,363
 20. Mevlan Sopa
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  1,585

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...