1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Faqet Shqiptare

Ndani komentet, kritikat apo sygjerimet tuaja për ueb faqe shqiptare duke paraqitur këtu ueb faqen tuaj apo të dikujt tjetër.

 1. Bashkëpunime dhe Partneritete

  Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.
  Temat:
  12
  Postimet:
  47
  Tema e fundit: Bashkepunoni me Rrjetin Albnetwork !! DardanDaci, 10 Shtator 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Seriale Shqip TV
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,711
 2. bjondja
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  770
 3. Kuzhina Xonis
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  337
 4. Fiksohu
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  673
 5. DardanDaci
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  564
 6. strong iptv22
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  650
 7. besiank
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  606
 8. tupac.al
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,039
 9. ShikoSeriale
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  715
 10. PirateKS
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,987
 11. AVM Digital
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  489
 12. DardanDaci
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,315
 13. waaLi Ferati
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  431
 14. Roxhers
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  519
 15. Albflix
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,272
 16. Pitkini
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  3,961
 17. DardanDaci
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  427
 18. espainter
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  3,439
 19. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  348
 20. DardanDaci
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  530

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...