1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Faqet Shqiptare

Ndani komentet, kritikat apo sygjerimet tuaja për ueb faqe shqiptare duke paraqitur këtu ueb faqen tuaj apo të dikujt tjetër.

 1. Bashkëpunime dhe Partneritete

  Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.
  Temat:
  11
  Postimet:
  44
  Tema e fundit: Te krijoj nje aplikacion Online Test armend zeqiri, 22 Prill 2020

Filters:

Prefix:
Diskutim x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Seriale Shqip TV
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,293
 2. bjondja
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  529
 3. DardanDaci
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  404
 4. ShikoSeriale
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  448
 5. AVM Digital
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  406
 6. Alion
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  363
 7. DardanDaci
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  770
 8. f0xEr
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  475
 9. algert
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,505
 10. ose.al
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  1,438
 11. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  464
 12. HardWorker
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  863
 13. rubinelezi9
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  501
 14. adriatikxhelo8
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  3,766
 15. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  482
 16. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  723
 17. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  685
 18. DardanDaci
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  4,445
 19. WxP
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,385
 20. Pssyccho
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,515

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...