1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Faqet Shqiptare

Ndani komentet, kritikat apo sygjerimet tuaja për ueb faqe shqiptare duke paraqitur këtu ueb faqen tuaj apo të dikujt tjetër.

 1. Bashkëpunime dhe Partneritete

  Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.
  Temat:
  11
  Postimet:
  44
  Tema e fundit: Te krijoj nje aplikacion Online Test armend zeqiri, 22 Prill 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. MicroBoy
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  9,763
 2. /.TooN'z
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  10,901
 3. Mars
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  10,437
 4. shpetim123
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  10,157
 5. Misteriozi
  Përgjigjet:
  87
  Shikimet:
  9,730
 6. M.L
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  7,175
 7. Prishtina1974
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  6,140
 8. doN vELiu
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  6,096
 9. Rimi Allmuça
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  6,059
 10. Universal
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  5,876
 11. DardanDaci
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  5,192
 12. Universal
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  4,928
 13. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,886
 14. BujarB
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  4,718
 15. AnonGhost
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  4,470
 16. DardanDaci
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  4,445
 17. WxP
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,385
 18. Arian Al
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  4,363
 19. Fatjon Hushi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,990
 20. Mefo
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  3,912
 21. Mevlan Sopa
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  3,831

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...