1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Faqet Shqiptare

Ndani komentet, kritikat apo sygjerimet tuaja për ueb faqe shqiptare duke paraqitur këtu ueb faqen tuaj apo të dikujt tjetër.

 1. Bashkëpunime dhe Partneritete

  Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.
  Temat:
  11
  Postimet:
  44
  Tema e fundit: Te krijoj nje aplikacion Online Test armend zeqiri, 22 Prill 2020
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. MicroBoy
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  9,763
 2. maLware
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  448
 3. exxE
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  444
 4. FenTonaIX
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  395
 5. FenTonaIX
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  452
 6. KaRaMuRaT
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  624
 7. Ext3r3m C0d3er
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  277
 8. BlaCkSpEEd
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  346
 9. BlaCkSpEEd
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  306
 10. BlaCkSpEEd
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  317
 11. ditiendrit
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  637
 12. WuL1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  416
 13. easY ' name
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  593
 14. DardanDaci
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  400
 15. Sorry
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  324
 16. Li1d
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  288
 17. gaz3r
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  354
 18. mendurberisha
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  318
 19. eset32
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  500
 20. Rilindi-14
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  296
 21. speaR.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  401

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...