1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Faqet Shqiptare

Ndani komentet, kritikat apo sygjerimet tuaja për ueb faqe shqiptare duke paraqitur këtu ueb faqen tuaj apo të dikujt tjetër.

 1. Bashkëpunime dhe Partneritete

  Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.
  Temat:
  12
  Postimet:
  47
  Tema e fundit: Bashkepunoni me Rrjetin Albnetwork !! DardanDaci, 10 Shtator 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. MicroBoy
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  10,735
 2. Misteriozi
  Përgjigjet:
  87
  Shikimet:
  10,499
 3. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  46
  Shikimet:
  3,145
 4. dDitt.
  Përgjigjet:
  45
  Shikimet:
  1,761
 5. TheShowStopper
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  2,422
 6. vBShqip
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  2,088
 7. meteora
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  1,937
 8. RAPh
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  2,507
 9. Mevlan Sopa
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  1,856
 10. Lajme
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  1,684
 11. viS
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  1,234
 12. DardanDaci
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  2,408
 13. pumma
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  1,392
 14. EliMiNiMi
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  2,559
 15. Berat Ossi
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  2,105
 16. TiGer
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,574
 17. Seriale Shqip TV
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,711
 18. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,703
 19. mckaloshi soft
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,436
 20. babadit
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,190
 21. tupac.al
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  2,125

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...