1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Faqet Shqiptare

Ndani komentet, kritikat apo sygjerimet tuaja për ueb faqe shqiptare duke paraqitur këtu ueb faqen tuaj apo të dikujt tjetër.

 1. Bashkëpunime dhe Partneritete

  Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.
  Temat:
  11
  Postimet:
  44
  Tema e fundit: Te krijoj nje aplikacion Online Test armend zeqiri, 22 Prill 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. MicroBoy
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  9,763
 2. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  119
 3. Pentes
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  479
 4. DardanDaci
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  499
 5. bjondja
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  529
 6. Kuzhina Xonis
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  188
 7. Fiksohu
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  487
 8. Seriale Shqip TV
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,292
 9. DardanDaci
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  403
 10. strong iptv22
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  473
 11. besiank
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  398
 12. ShikoSeriale
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  447
 13. tupac.al
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  890
 14. waaLi Ferati
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  318
 15. Roxhers
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  392
 16. AVM Digital
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  405
 17. tupac.al
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  741
 18. Albflix
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,598
 19. DardanDaci
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  339
 20. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  240
 21. Pitkini
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  3,111

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...