1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Faqet Shqiptare

Ndani komentet, kritikat apo sygjerimet tuaja për ueb faqe shqiptare duke paraqitur këtu ueb faqen tuaj apo të dikujt tjetër.

 1. Bashkëpunime dhe Partneritete

  Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.
  Temat:
  12
  Postimet:
  47
  Tema e fundit: Bashkepunoni me Rrjetin Albnetwork !! DardanDaci, 10 Shtator 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. MicroBoy
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  16,260
 2. Tool
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,015
 3. el_dinHo
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  884
 4. seethe
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  768
 5. Big-SMoke
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,363
 6. shoock3d
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  937
 7. WuL1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  818
 8. Kiriku
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  683
 9. Sundley
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  721
 10. albert.s
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,386
 11. BigbroChendr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,037
 12. Erjon
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,072
 13. Deniss
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  844
 14. blackc0de
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  855
 15. .bLeedi`
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  801
 16. Cyb3rArn0ld
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  745
 17. Recover
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  703
 18. 4NDR01D
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  854
 19. system K1LL3r
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  656
 20. x-c0d3r
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,391
 21. acceeppT. =).
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  702

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...