1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Faqet Shqiptare

Ndani komentet, kritikat apo sygjerimet tuaja për ueb faqe shqiptare duke paraqitur këtu ueb faqen tuaj apo të dikujt tjetër.

 1. Bashkëpunime dhe Partneritete

  Kategori dedikuar kërkesave për bashkpunëtor në projekte të reja ose shkëmbimeve të lidhjeve(links) me njëri tjetrin.
  Temat:
  10
  Postimet:
  37
  Tema e fundit: App development partner sk4k, 21 Dhjetor 2018
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. MicroBoy
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  7,311
 2. DardanDaci
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  226
 3. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  198
 4. ose.al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  166
 5. DardanDaci
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  580
 6. DardanDaci
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  163
 7. Mevlan Sopa
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  81
 8. DardanDaci
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  166
 9. EliMiNiMi
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  1,587
 10. Mevlan Sopa
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  706
 11. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  116
 12. Elion1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  76
 13. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  104
 14. rubinelezi9
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  159
 15. Bisha
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  284
 16. adriatikxhelo8
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  2,989
 17. Mevlan Sopa
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  176
 18. ifundit
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  469
 19. Mevlan Sopa
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  352
 20. Mevlan Sopa
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  528
 21. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  214

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...