1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ethereum

Ketu mund te postoni gjithcka rreth ethereum?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Zikuziku1989
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  941
 2. Tego
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,277
 3. Erooniti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  885
 4. boom3rang
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  2,993
 5. Fisnik15i
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,057
 6. Debugger
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  2,318
 7. agonn1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,724
 8. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  690
 9. Debugger
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,005
 10. AgoX
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  974
 11. getrich
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  738
 12. Mentorgh
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,254
 13. Mentorgh
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  3,784
 14. AgoX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  630
 15. Bes Berisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  899
 16. getrich
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  3,842
 17. bone
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,605
 18. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  657
 19. AgoX
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  811
 20. bone
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  2,890

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...