1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ethereum

Ketu mund te postoni gjithcka rreth ethereum?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. phoenix
  Përgjigjet:
  164
  Shikimet:
  33,210
 2. phoenix
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  6,972
 3. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,602
 4. *VLORI*
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,188
 5. Erooniti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,114
 6. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,984
 7. besmirm
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,312
 8. getrich
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  3,839
 9. Mentorgh
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  3,780
 10. boom3rang
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  2,991
 11. bone
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  2,890
 12. Debugger
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  2,316
 13. besarty
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,759
 14. agonn1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,723
 15. stringx
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,717
 16. bone
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,605
 17. Pleurat
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,409
 18. phoenix
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,398
 19. Avioni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,371
 20. RedoneyEth
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,279

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...