1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ethereum

Ketu mund te postoni gjithcka rreth ethereum?!

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Fisnik15i
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,057
 2. Zikuziku1989
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  941
 3. EthPrice
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,189
 4. Debugger
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  2,318
 5. AgoX
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  974
 6. boom3rang
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  2,993
 7. stringx
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,718
 8. agonn1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,724
 9. phoenix
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,399
 10. phoenix
  Përgjigjet:
  164
  Shikimet:
  33,219
 11. iamDardan
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  838
 12. insingi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,157
 13. Erooniti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  885
 14. *VLORI*
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,189
 15. Mentorgh
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,254
 16. Mentorgh
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  3,784
 17. besarty
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,760
 18. getrich
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  3,842
 19. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,985
 20. getrich
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  738

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...