1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ethereum

Ketu mund te postoni gjithcka rreth ethereum?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. phoenix
  Përgjigjet:
  164
  Shikimet:
  33,230
 2. Mentorgh
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  3,788
 3. getrich
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  3,853
 4. boom3rang
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  2,999
 5. bone
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  2,896
 6. bone
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,606
 7. Debugger
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  2,323
 8. Mentorgh
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,261
 9. VaaL
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  786
 10. besarty
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,763
 11. Pleurat
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,411
 12. RedoneyEth
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,282
 13. agonn1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,725
 14. RedoneyEth
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  986
 15. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  352
 16. phoenix
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  6,974
 17. AgoX
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  975
 18. stringx
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,721
 19. phoenix
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,402
 20. Avioni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,377

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...