1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ethereum

Ketu mund te postoni gjithcka rreth ethereum?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. VaaL
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  770
 2. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  351
 3. EliMiNiMi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  832
 4. iamDardan
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  838
 5. phoenix
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,399
 6. besmirm
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,313
 7. *VLORI*
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,189
 8. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,603
 9. Erooniti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,114
 10. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,985
 11. besarty
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,760
 12. phoenix
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  6,973
 13. Avioni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,373
 14. EthPrice
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,189
 15. RedoneyEth
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  900
 16. RedoneyEth
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  985
 17. RedoneyEth
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,280
 18. phoenix
  Përgjigjet:
  164
  Shikimet:
  33,219
 19. Piratal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  872
 20. insingi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,157

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...