1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ethereum

Ketu mund te postoni gjithcka rreth ethereum?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Pleurat
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,409
 2. stringx
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,717
 3. bone
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  2,890
 4. AgoX
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  811
 5. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  657
 6. bone
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,605
 7. getrich
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  3,842
 8. Bes Berisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  899
 9. AgoX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  630
 10. Mentorgh
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  3,780
 11. Mentorgh
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,253
 12. getrich
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  738
 13. AgoX
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  973
 14. Debugger
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,005
 15. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  690
 16. agonn1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,723
 17. Debugger
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  2,316
 18. Fisnik15i
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,056
 19. boom3rang
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  2,991
 20. Erooniti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  884

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...