1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ethereum

Ketu mund te postoni gjithcka rreth ethereum?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. M.L
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  543
 2. Crypto Albo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,612
 3. Aureli AK
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,247
 4. phoenix
  Përgjigjet:
  175
  Shikimet:
  39,833
 5. iamDardan
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,721
 6. *VLORI*
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,399
 7. Ftal
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,279
 8. VaaL
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,369
 9. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,278
 10. phoenix
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,217
 11. EliMiNiMi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,500
 12. besmirm
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,955
 13. *VLORI*
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,836
 14. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  6,222
 15. Erooniti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,758
 16. phoenix
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  7,662
 17. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  6,103
 18. besarty
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,602
 19. Avioni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,217
 20. EthPrice
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,934

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...