1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. sulanjaku
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  420
 2. artoni17
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  509
 3. bardhi G
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  445
 4. AlbaShoutCast
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  398
 5. Tony_net
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  338
 6. ardian111
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  376
 7. darti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  422
 8. ikud
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  414
 9. Faton
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  359
 10. Demhasaj01
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  356
 11. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  379
 12. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  472
 13. goodlife
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  851
 14. Kreshniku86
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  525
 15. dr_mili
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  419
 16. Loni-ks.al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  537
 17. f1t0n
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  467
 18. ErmaliDesing
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  496
 19. gzimdalipi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  413
 20. Qanga
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  532

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...