1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. _gaQkA___-
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  535
 2. KeVi.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  544
 3. arbri123
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  527
 4. adnan73
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  530
 5. roland007
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  702
 6. nigji
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  692
 7. B3$!
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  909
 8. alajdin
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  947
 9. Atd
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  6,275
 10. adnan73
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  532
 11. ingjeksion
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  620
 12. ArnY
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  742
 13. Getrit
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  596
 14. bstermasi1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  533
 15. valdrin fetoshi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  613
 16. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  662
 17. Arber.M
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  582
 18. alajdin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  513
 19. salvatore
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  590
 20. WesternNighT3333
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  660

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...