1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. .bLeedi`
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  585
 2. coycol
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  374
 3. Black Windows
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  441
 4. gimi-g
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  494
 5. system
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  701
 6. shtimjani
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,661
 7. LannChe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  711
 8. ev - g
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  446
 9. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  460
 10. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  419
 11. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  452
 12. mentori12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  409
 13. tosi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  614
 14. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  424
 15. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  483
 16. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  691
 17. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  444
 18. maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  413
 19. badb
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  487
 20. shpeennd
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  567

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...