1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Loonnii_321
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  608
 2. adnan73
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  644
 3. OmerNuhiu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  577
 4. xhedo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  531
 5. gazmori
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  587
 6. adnan73
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  617
 7. Getrit
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  953
 8. ggoni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  594
 9. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  628
 10. OmerNuhiu
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  665
 11. adnan73
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  557
 12. bahrudin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  579
 13. sp0X.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  548
 14. korabreal
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  707
 15. SOFT.HARD
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  510
 16. nigji
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  585
 17. burimzeqiri.91
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  736
 18. Rei_1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  612
 19. baruty
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  699
 20. bahrudin
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  548

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...