1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. n0name
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  493
 2. 1sa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  503
 3. kujtiimz
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  762
 4. Arbber
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  439
 5. mennd
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  352
 6. Arsim N.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  384
 7. Armend.J
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  387
 8. Qlirim
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  375
 9. nogard.-
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  412
 10. Kkenn
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  379
 11. Kkenn
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  370
 12. Ergini
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  432
 13. Shkodrani
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  911
 14. Halimi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  531
 15. Lirim123
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  539
 16. system
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  431
 17. genci007
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  328
 18. genci007
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  369
 19. ev - g
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  519
 20. Kkenn
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  502

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...