1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. adonis mehmeti
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,804
 2. Atlanti
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,570
 3. n0zzer
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,189
 4. Atlanti
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,581
 5. adonis mehmeti
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,465
 6. bstermasi1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,539
 7. alblandi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,580
 8. BIG EAGLE - 16
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,225
 9. kleo122
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,369
 10. kleo122
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,442
 11. nigji
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,259
 12. Kkenn
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,599
 13. dardan19
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,421
 14. Inpu
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,352
 15. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,892
 16. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,354
 17. abdullah92
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,405
 18. adonis mehmeti
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,345
 19. adonis mehmeti
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,366
 20. NaimH
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,334

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...