1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Hasanbegi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  380
 2. StreetKing
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  448
 3. fuad-m
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  515
 4. EnnsaR!
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  353
 5. -atdhe
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  384
 6. arbnori45
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  408
 7. egzoni10
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  411
 8. ShOoTeR!
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  379
 9. -atdhe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  368
 10. egzoni10
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  487
 11. edoni15
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  715
 12. jimsaw
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  423
 13. thesoon
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  449
 14. x-r00tkns
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  424
 15. Amri1000
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  403
 16. Mentor1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  547
 17. *tonny
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  443
 18. Driton.r
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  470
 19. system
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  403
 20. artoni17
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  956

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...