1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. nigji
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  633
 2. adonis mehmeti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  741
 3. Omerrr
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  602
 4. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  903
 5. Gica
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  745
 6. Valdrin19
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  654
 7. beni20
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  649
 8. NigguHzZ
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  970
 9. alajdin
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  782
 10. adonis mehmeti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  698
 11. darkwolf
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,480
 12. darkwolf
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  602
 13. ingjeksion
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  637
 14. edi olta
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  619
 15. adnan73
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  869
 16. llaky
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  697
 17. adnan73
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  898
 18. nigji
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  632
 19. albi202
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  588
 20. adonis mehmeti
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,094

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...