1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. C0ldezir0
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  443
 2. aiddz
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  381
 3. Doom-Cracker
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  737
 4. atlantis
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  488
 5. NoOlY
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  587
 6. mmilott
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  402
 7. RioteR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  409
 8. RioteR
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  353
 9. mentor10
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  446
 10. AV-1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  574
 11. doN vELiu
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  458
 12. egzoni10
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  391
 13. aRy.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  323
 14. cod3x
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  413
 15. pLak.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  476
 16. pOww3R
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  472
 17. deniti
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  532
 18. zikzak
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  381
 19. al-bak3r
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  358
 20. RioteR
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  583

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...