1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. miloti888
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,242
 2. nigji
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  914
 3. ervislako
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,239
 4. bstermasi1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  827
 5. berl01
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  885
 6. becki89
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  935
 7. Albini~IT
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  886
 8. rinorbislimi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  998
 9. bstermasi1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,241
 10. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  740
 11. gimi09
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,211
 12. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  813
 13. nigji
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  981
 14. adnan73
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,133
 15. Ledijona Cani
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  717
 16. bahrudin
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  829
 17. nigji
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  724
 18. sylejman
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,082
 19. boni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  815
 20. Ermal1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  788

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...