1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  835
 2. besarti123
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  886
 3. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  887
 4. nigji
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,591
 5. pal
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  829
 6. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  967
 7. coycol
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  904
 8. a.cisco
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  10,197
 9. Valdrin Miftari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,612
 10. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,192
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,380
 12. zeroplus
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,234
 13. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  848
 14. Donche-x
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  998
 15. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  895
 16. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,723

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...