1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. EliMiNiMi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,847
 2. BiTiMoBiLe
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,128
 3. Nitii
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,330
 4. HUGGOZ
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,588
 5. IceWell
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,021
 6. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,112
 7. IceWell
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,218
 8. Ikeqi00
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,051
 9. thuglife1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,387
 10. DaNZeL
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,145
 11. .bLeedi`
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,281
 12. eRmaLosS.
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,745
 13. Doarti
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,784
 14. Donche-x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,259
 15. 3nerGie.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,135
 16. dinii
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,479
 17. KING
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,158

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...