1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  53
  Shikimet:
  17,889
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  15,273
 3. a.cisco
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  10,202
 4. Atd
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  6,363
 5. Valdrin Miftari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,614
 6. bstermasi1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,296
 7. valdrin fetoshi
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  2,101
 8. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,769
 9. shtimjani
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,661
 10. nigji
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,595
 11. darkwolf
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,503
 12. abdullah92
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,482
 13. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,384
 14. miloti888
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,265
 15. ervislako
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,259
 16. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,255
 17. zeroplus
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,238
 18. besarty
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,237
 19. gimi09
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,231
 20. rebelisistemit
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,222
 21. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,195
 22. adnan73
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,153

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...