1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  53
  Shikimet:
  19,358
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  18,216
 3. Black Windows
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  642
 4. bstermasi1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  744
 5. petriti11
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  867
 6. HUGGOZ
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,073
 7. Arber.M
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  791
 8. Halimi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  793
 9. artoni17
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,165
 10. com-h4x
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  727
 11. *tonny
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  626
 12. LannChe
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  943
 13. JetonK
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  729
 14. goodlife
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,062
 15. WesternNighT3333
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  894
 16. PLAY
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,057
 17. qendros
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  673
 18. NoOlY
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  780
 19. ingjeksion
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  748
 20. ingjeksion
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  754
 21. sulanjaku
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  621
 22. mennd
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  831

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...