1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  53
  Shikimet:
  19,348
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  18,212
 3. Atd
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  7,302
 4. valdrin fetoshi
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  2,688
 5. tosi
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,305
 6. ervislako
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,523
 7. Getrit
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,188
 8. Atlanti
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,076
 9. B3$!
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,149
 10. deniti
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  720
 11. EliMiNiMi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,275
 12. Doarti
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,250
 13. darkwolf
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,737
 14. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  933
 15. shtimjani
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  2,424
 16. best~boy
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  808
 17. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  2,418
 18. Shkodrani
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,140
 19. artoni17
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,165
 20. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,172
 21. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  722
 22. kujtiimz
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  997

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...