1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  53
  Shikimet:
  25,606
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  26,088
 3. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,628
 4. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  4,509
 5. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,799
 6. Donche-x
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  3,073
 7. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,761
 8. zeroplus
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,295
 9. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,228
 10. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,069
 11. Valdrin Miftari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,495
 12. coycol
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,804
 13. a.cisco
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  12,240
 14. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,872
 15. pal
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,660
 16. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,689
 17. besarti123
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,707
 18. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,273
 19. AVM Digital
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,670
 20. rebelisistemit
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,148
 21. Atdhe Mujaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,287
 22. nigji
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,444

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...