1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  15,280
 2. boom3rang
  Përgjigjet:
  53
  Shikimet:
  17,892
 3. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,772
 4. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  901
 5. Donche-x
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,002
 6. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  851
 7. zeroplus
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,238
 8. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,384
 9. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,195
 10. Valdrin Miftari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,614
 11. a.cisco
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  10,202
 12. coycol
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  909
 13. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  972
 14. pal
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  832
 15. nigji
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,597
 16. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  889
 17. besarti123
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  890
 18. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  840
 19. AVM Digital
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  790
 20. rebelisistemit
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,223
 21. Atdhe Mujaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  867
 22. besarty
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,237

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...