1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  53
  Shikimet:
  25,606
 2. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  26,087
 3. KING
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,158
 4. dinii
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,479
 5. 3nerGie.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,135
 6. Donche-x
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,259
 7. Doarti
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,784
 8. eRmaLosS.
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,745
 9. .bLeedi`
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,281
 10. DaNZeL
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,145
 11. thuglife1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,387
 12. Ikeqi00
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,051
 13. IceWell
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,218
 14. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,112
 15. IceWell
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,021
 16. HUGGOZ
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,588
 17. Nitii
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,330
 18. BiTiMoBiLe
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,128
 19. EliMiNiMi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,847
 20. tosi
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,878
 21. lluki
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,142
 22. best~boy
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,259

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...