1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Drivera

Këtu mund të kërkoni apo të kontriboni në gjetjen e driverave të ndryshëm.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  21,951
 2. boom3rang
  Përgjigjet:
  53
  Shikimet:
  22,586
 3. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,791
 4. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  3,300
 5. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,919
 6. Donche-x
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,093
 7. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,887
 8. zeroplus
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,337
 9. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,392
 10. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,199
 11. Valdrin Miftari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,658
 12. a.cisco
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  11,307
 13. coycol
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,934
 14. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,992
 15. pal
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,810
 16. nigji
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,595
 17. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,850
 18. besarti123
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,861
 19. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,755
 20. AVM Digital
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,807
 21. rebelisistemit
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,276
 22. Atdhe Mujaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,779

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...