1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutime tjera

Kategori dedikuar tëresisht uebmasterave shqiptarë, për të diskutuar rreth temave apo ngjarjeve të ndryshme me interes të përbashkët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. -K-M-
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  328
 2. Poshnjari
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  476
 3. Hekuran
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,993
 4. eby
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  558
 5. Poshnjari
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  1,027
 6. Poshnjari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  460
 7. udqcompany
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  709
 8. Poshnjari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  330
 9. AlbaHost
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  253
 10. Poshnjari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  349
 11. *VLORI*
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  3,082
 12. incognito
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  349
 13. -K-M-
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  688
 14. DardanDaci
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  501
 15. senti
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  629
 16. Gentrit Hasani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  270
 17. HardWorker
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  703
 18. Poshnjari
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  394
 19. DURIMZ
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  425
 20. alajdin
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  385

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...