1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutime tjera

Kategori dedikuar tëresisht uebmasterave shqiptarë, për të diskutuar rreth temave apo ngjarjeve të ndryshme me interes të përbashkët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. miraxh
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,931
 2. shakta
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  158
 3. Igli F.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  201
 4. kristian marashi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  368
 5. Seriale Shqip TV
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,353
 6. M.L
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,029
 7. Berat Ossi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  249
 8. G4SHI
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  250
 9. Lindita
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  3,011
 10. Vlerxo
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  4,695
 11. Laurent
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,464
 12. HardWorker
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  521
 13. IMPACT
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  7,828
 14. eby
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,535
 15. HardWorker
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  352
 16. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  3,019
 17. erjoni1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,147
 18. Xhunejd
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  256
 19. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,103
 20. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  568

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...