1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutime tjera

Kategori dedikuar tëresisht uebmasterave shqiptarë, për të diskutuar rreth temave apo ngjarjeve të ndryshme me interes të përbashkët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. ArianitZz
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  545
 2. albert1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  297
 3. leardfazliu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  300
 4. leardfazliu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  313
 5. bicca
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  294
 6. kingg
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  290
 7. Nardiunik
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  563
 8. f0xEr
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  351
 9. ksdardania
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  492
 10. Muslimboy
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  847
 11. esathamzaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  370
 12. granititea
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  424
 13. aRy.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  326
 14. CANNCEL
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  499
 15. f0xEr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  468
 16. immortal.boy
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  397
 17. Beeeniii
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  361
 18. dardancakiqi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  454

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...