1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutime tjera

Kategori dedikuar tëresisht uebmasterave shqiptarë, për të diskutuar rreth temave apo ngjarjeve të ndryshme me interes të përbashkët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. kristian marashi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  153
 2. miraxh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  190
 3. Alex
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  590
 4. Alkeo
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  273
 5. exploit.al
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  245
 6. NIKK
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  257
 7. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  146
 8. miraxh
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  292
 9. Raportuesi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  212
 10. Nardiunik
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  288
 11. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  160
 12. Alex
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  170
 13. Alex
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  158
 14. Al7nd
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  391
 15. clusterphys
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  10,612
 16. Igli F.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  383
 17. miraxh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,122
 18. -K-M-
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,028
 19. TubeOn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  261
 20. getrich
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  298

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...