1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutime tjera

Kategori dedikuar tëresisht uebmasterave shqiptarë, për të diskutuar rreth temave apo ngjarjeve të ndryshme me interes të përbashkët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Alex
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,676
 2. Mr darki
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,607
 3. klodi002
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  395
 4. Grenzoo
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  341
 5. getrich
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  381
 6. Alex
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  215
 7. Poshnjari
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  346
 8. Komandanti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  283
 9. Rinoriem
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  375
 10. Leon Haziri
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  234
 11. Xhimi Prishtine
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  429
 12. getrich
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  182
 13. kastiot
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  168
 14. Mr darki
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  241
 15. albani99
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  146
 16. M.L
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  190
 17. albionPr
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  182
 18. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  151
 19. Klodi_al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  155
 20. phoenix
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  892

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...