1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutime tjera

Kategori dedikuar tëresisht uebmasterave shqiptarë, për të diskutuar rreth temave apo ngjarjeve të ndryshme me interes të përbashkët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. KMN
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  422
 2. lindorkastrati19
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  2,122
 3. Alkeo
  Përgjigjet:
  52
  Shikimet:
  4,212
 4. jami123
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  160
 5. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  192
 6. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  172
 7. nity99
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  468
 8. Aureli AK
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  265
 9. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  189
 10. Jack Fish
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  238
 11. Snake89
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  220
 12. Fatlum Shoshi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  212
 13. petriti11
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,160
 14. eby
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  379
 15. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  2,136
 16. ILazz.Os
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  248
 17. notime4u
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  224
 18. Poshnjari
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,842
 19. InstaBot
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  352
 20. Adrian11
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  879

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...