1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutime tjera

Kategori dedikuar tëresisht uebmasterave shqiptarë, për të diskutuar rreth temave apo ngjarjeve të ndryshme me interes të përbashkët.

Filters:

Prefix:
Diskutim x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Enis Mulaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  671
 2. bekim98
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  197
 3. bekim98
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,172
 4. Riki.xh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,300
 5. profesori
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,605
 6. KMN
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  420
 7. lindorkastrati19
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  2,104
 8. Alkeo
  Përgjigjet:
  52
  Shikimet:
  4,201
 9. jami123
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  160
 10. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  172
 11. eby
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  376
 12. klodi002
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  394
 13. Rinoriem
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  373
 14. Mr darki
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  238
 15. phoenix
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  888
 16. Alkeo
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  273
 17. getrich
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  297
 18. miraxh
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,929
 19. IMPACT
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  7,819
 20. eby
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,534

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...