1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutime tjera

Kategori dedikuar tëresisht uebmasterave shqiptarë, për të diskutuar rreth temave apo ngjarjeve të ndryshme me interes të përbashkët.

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Eronimaks
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  259
 2. Berat Ossi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  613
 3. El Professor
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  292
 4. bthaci
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  183
 5. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,462
 6. miraxh
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  1,007
 7. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,356
 8. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  192
 9. nity99
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  475
 10. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  189
 11. Fatlum Shoshi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  212
 12. petriti11
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,185
 13. ILazz.Os
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  248
 14. notime4u
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  225
 15. Adrian11
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  881
 16. getrich
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  381
 17. Poshnjari
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  348
 18. Komandanti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  284
 19. Leon Haziri
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  234
 20. Xhimi Prishtine
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  429

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...