1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutime tjera

Kategori dedikuar tëresisht uebmasterave shqiptarë, për të diskutuar rreth temave apo ngjarjeve të ndryshme me interes të përbashkët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  8,685
 2. immortal.boy
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  22,306
 3. G4SHI
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  13,986
 4. clusterphys
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  10,650
 5. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  8,541
 6. kati
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  8,259
 7. bmwplako
  Përgjigjet:
  117
  Shikimet:
  8,183
 8. IMPACT
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  7,841
 9. G4SHI
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  6,430
 10. MedvegjaLEE
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  6,099
 11. Tigerman
  Përgjigjet:
  163
  Shikimet:
  6,034
 12. HardWorker
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  5,841
 13. enneaa
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  5,778
 14. big-ar
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  5,665
 15. Jubadubaduu
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,573
 16. insingi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,400
 17. KNO3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,305
 18. ArditS
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  5,176
 19. Qimthi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,152
 20. G4SHI
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,117
 21. Hekuran
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,994

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...