1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutime tjera

Kategori dedikuar tëresisht uebmasterave shqiptarë, për të diskutuar rreth temave apo ngjarjeve të ndryshme me interes të përbashkët.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  8,683
 2. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  373
 3. kingg
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  290
 4. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  298
 5. Golden Star
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  420
 6. antariri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  582
 7. ceni-18
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,079
 8. ingjeksion
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  542
 9. ingjeksion
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  417
 10. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  546
 11. f0xEr
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  351
 12. erjoni1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  449
 13. Crypton
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  592
 14. coycol
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  311
 15. bekim98
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,235
 16. Johnny
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  527
 17. agonn1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  514
 18. cana888
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  351
 19. Omerr
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  436
 20. UXA
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  711
 21. dionbalaj
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  532

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...