1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutime tjera

Kategori dedikuar tëresisht uebmasterave shqiptarë, për të diskutuar rreth temave apo ngjarjeve të ndryshme me interes të përbashkët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  8,682
 2. Tigerman
  Përgjigjet:
  163
  Shikimet:
  6,032
 3. bmwplako
  Përgjigjet:
  117
  Shikimet:
  8,183
 4. clusterphys
  Përgjigjet:
  59
  Shikimet:
  10,639
 5. z4x0r
  Përgjigjet:
  53
  Shikimet:
  3,978
 6. Alkeo
  Përgjigjet:
  52
  Shikimet:
  4,234
 7. ArditS
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  5,174
 8. MedvegjaLEE
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  6,099
 9. miraxh
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  1,003
 10. ILazz.Os
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  2,734
 11. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  3,021
 12. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  1,712
 13. ElCapo^^
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  3,165
 14. AlbanianC0derz
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  1,273
 15. phoenix
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  1,636
 16. ArianitUjkani
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  4,795
 17. alajdin
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  2,160
 18. p3n7357
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,652
 19. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  2,137
 20. immortal.boy
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  22,302
 21. Rrezart123
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,387

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...